© כל הזכויות שמורות 2018

גליל ים

דירה שהיא השקפת עולם

בגליל ים החדשה, הולך ונבנה פרויקט ייחודי: 360.

כשניגשנו לתכנן ולחלום את השכונה החדשה הזו, השאיפה שלנו הייתה ליצור סביבת מגורים חדשה, להקיף אותה בפארקים חדשים ולעטוף כל דירה בנוף הרגוע והשלו שמסביב. התכנון הייחודי שלנו הצליח ליצור 38 דירות, שטובלות בירק, ונהנות מ-360 מעלות של נוף. ארבעה כיווני אוויר.

לוטן אדריכלים 

תכנון מבית לוטן אדריכלים, המאפשר גמישות והתחשבות מרבית בהעדפות הדיירים, תוך הקפדה על מפרט עשיר ושימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר. 

חשיבה ותכנון אנרגטי, בידוד תרמי ואקוסטי לשם עמידה בתקנים הגבוהים של בניה ירוקה, המאפשרים לדיירים הנאה מחיסכון בעלויות לאורך זמן. 

יוזמים ומבצעים: אשכול ומוגרבי ארדיטי 

יתרון מרכזי נוסף של פרויקט 360 הוא שילוב בין יזמות וביצוע: 360 הוא תוצר של חיבור בין שתי חברות  אשכול ומוגרבי ארדיטי, חברות וותיקות ומנוסות בייזום ובביצוע פרויקטים.

החיבור בין שתיהן יוצר שותפות חזקה המבטיחה תכנון וביצוע מוקפדים ומדויקים. העובדה שהגוף היוזם הוא גם הגוף המבצע מאפשרת להעניק לכל דייר מעטפת שירות מיטבית וליווי מקצועי צמוד החל משלב רכישת הדירה, דרך שלבי הביצוע, עריכת ההתאמות והיענות לדרישות הייחודיות של כל משפחה, וגם הלאה – בשלבי קבלת הדירה ובתקופת האחריות והבדק. 

360, בגליל ים החדשה 

פרויקט 360 נבנה במיקום מנצח: בשדות הירוקים של שכונת גליל ים החדשה, בצמוד לקיבוץ הוותיק ובקרבה נוחה לפארק הרצליה ופארק גליל ים, עם נגישות קלה לצירי תנועה מרכזיים ולמוקדי התעסוקה והבילוי של גוש דן. 

בשכונה ובסביבתה מתגוררות משפחות צעירות, דבר המבטיח מערכת חינוך איכותית ותחושת קהילתיות נעימה. 

תכניות

מספר הפרויקט

חייגו עכשיו

052-9360360

ליצירת קשר, קבלת פרטים וקביעת פגישה: